Serwis maszyn i urządzeń

Serwis maszyn i urządzeń

Firma KRYZBYT od ponad dziesięciu lat zajmuje się szeroko pojętym serwisem maszyn i urządzeń kolejowych takich jak zakrętarki kolejowe : Skalmierzyce, Geismar, Robel oraz Master, koparki jezdne i dwudrożne, ładowarki, spychacze oraz atlasy.

Możemy świadczyć usługi zarówno napraw bieżących, remontów kapitalnych jak również stałego nadzoru nad maszynami u Klienta.

Zewnętrzną usługę utrzymania ruchu możemy świadczyć dla każdego rodzaju produkcji i dla każdego rodzaju maszyn i urządzeń.

Wykonujemy we własnym zakresie potrzebne części zamienne (wg wzorów i rysunków), używając w tym celu najnowocześniejszych materiałów (jeśli wymagane obrobionych cieplnie), tak aby uzyskać części o najlepszych parametrach techniczno-eksploatacyjnych.

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników z dużym doświadczeniem w zakresie remontów maszyn i urządzeń, obróbki skrawaniem i spawania.

Serwis w naszej firmie to zespół wykwalifikowanych inżynierów i mechaników pracujących w doskonale wyposażonym warsztacie. Żadna usterka techniczna nie jest dla nas problemem. Kadrę serwisantów cechuje wieloletnie doświadczenie w branży napraw maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesny park maszynowy (w tym obrabiarki CNC), niezbędny profesjonalny sprzęt techniczny oraz szereg narzędzi potrzebnych do prawidłowego wykonania kompleksowych naprawy wszystkich rodzajów maszyn budowlanych.

Maszyny naprawiamy na terenie naszej firmy – w specjalnie przystosowanym warsztacie. Możecie Państwo także liczyć na fachowe doradztwo w kwestiach związanych z naprawą. Nasz serwis jest gwarantem sprawności maszyny. Wykonujemy nietypowe zamówienia wg potrzeb Klienta, lub dostarczonego wzoru bądź wg specjalnych wymagań .